У парках Львова планують реконструкцій на 20 млн грн. Що саме зроблять

3724 0
Найбільше коштів виділили на Замарстинівський парк, де планують завершити реконструкцію центральної алеї і доробити доріжки, дитячий майданчик тощо.
На фото – Замарстинівський парк / Львів. Містобудування

На фото – Замарстинівський парк / Львів. Містобудування

Бюджет розвитку Львівської міської територіальної громади на 2023 рік становитиме 1,8 мільярда гривень. З цих коштів понад 21 млн грн виділили на ремонти та реконструкції у парках Львова. 

9 млн грн передбачили на Замарстинівський парк. Тут мають завершити реконструкцію центральної алеї як частини Національного центру реабілітації UNBROKEN. У планах – доробити доріжки, дитячий майданчик, зону для вигулу собак, освітлення та зони озеленення. 4,1 млн грн – на Парк культури і відпочинку ім. Хмельницького. За ці кошти реконструюють будівлю спортивного комплексу «Юність». Зокрема, трибуни з вбудованими допоміжними приміщеннями, навіс та коментаторську будку, відновлять підпірні стінки. 

Читайте також: Найбільше – на Шевченківський. Скільки цьогоріч Львв виділив з бюджету розвитку на райони 

1,3 млн грн виділено з бюджету на завершення капітального ремонту у парку ім. Виговського. У парку мають встановити лавки, урни, світильники. Опори до них поставили раніше. Також завершити облаштування зони для вигулу собак. 1,3млн грн – на завершення капітального ремонту в парку ім. Хмельницького в Брюховичах. Там дороблятимуть розпочаті торік доріжки. 

2 млн грн виділили на парк «Знесіння» на облаштування системи водопостачання та водовідведення на території інформаційно-освітнього центру РЛП «Знесіння». Ще 260 тис. грн на влаштування габіонної підпірної стінки схилу біля офісних приміщень парку «Знесіння». А також 2,4 млн грн на реконструкцію аварійних сходів з вул. Лісної з влаштуванням підпірних стінок та пандусу для маломобільних груп. 

Понад 500 тис. грн передбачено на капремонт парку «На валах». За ці кошти виготовлять проектно-кошторисну документацію.

117 тисяч грн – на реконструкцію освітлення верхньої частини Стрийського парку500 тис. грн – на облаштування громадського простору ім. Артемія Димида.

Нагадаємо, що бюджет розвитку Львівської міської територіальної громади на 2023 рік становитиме 1,8 мільярда гривень. Йдеться, зокрема, про реалізацію великих проєктів у співпраці з міжнародними фінансовими установами, забезпечення фінансування критичної інфраструктури, ремонти та реконструкції, а також фінансування проєктів з попередніх років. Міський голова Андрій Садовий додав, що з бюджету розвитку передбачені кошти на підтримку Збройних Сил України, але «це потребує тиші». 

Детальніше про розподіл коштів бюджету розвитку тут.

Софія Шавранська

________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!