Київ

Від початку 2022 року до повномасштабного вторгнення Київ відвідали близько 100 тисяч іноземних туристів, – КМДА

609 0
У постпандемічному 2021 році Київ відвідали у 10 разів більше туристів.
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

У 2022 році перед повномасштабним вторгненням Київ відвідали 98 тисяч іноземних туристів. Це у 10,4 рази менше, ніж у постпандемічному 2021 році, коли українську столицю відвідали 1,02 млн іноземних туристів. Про це повідомили в Управлінні туризму та промоцій КМДА, передають у пресслужбі.

Лідерами щодо кількості відвідувачів столиці серед країн світу у 2022 році стали Ізраїль, Туреччина, Німеччина, США та Великобританія. У 2021 році – Ізраїль, США, Німеччина, Туреччина та Саудівська Аравія.

Надходження від туристичного збору склали 38,8 млн грн у 2022 році і 76 млн грн у 2021 році.

Читайте також: у Києві відновить рух єдиний комунальний маршрут на Татарці

За словами начальниці Управління Марини Радової, сфера туризму в Україні та Києві наразі переживає свої найважчі часи і зараз столиця здебільшого отримує надходження завдяки візитам іноземних делегації та представників ЗМІ, які приїжджають не відпочивати, а працювати.

«Їх умовно можна назвати туристами, оскільки вони зупиняються у столичних готелях та сплачують туристичний збір. Попри все Управління туризму шукає різні шляхи, аби навіть у цих складних умовах робити промоцію нашому місту на міжнародній арені з єдиною головною метою – гідно зустріти всіх охочих відвідати столицю незламної держави після Перемоги», – зазначила голова Управління туризму та промоцій КМДА.

Додамо також, що у 2022 році Київ відвідали 172 тисячі, а у 2021 році – 2,1 млн внутрішніх туристів.

 
ТЕГИ: туризм, київ

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!