Яку премію отримав Садовий і його заступники у листопаді

5436 0
Найбільше преміювали заступника міського голови з містобудування.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Львівська міська рада оприлюднила зарплати міського голови та його заступників. Зокрема, у листопаді мер Андрій Садовий отримав 58 тис. 155 грн зарплатні. Його премія становить – 12 тис. 548 грн. 

Першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку Андрія Москаленка преміювали на 27 тисяч 506 грн. Загалом він отримав у листопаді 118 тисяч 490 грн зарплатні. Заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач отримав премію у розмірі 37 тис. 535 гривень. Загальна сума за місяць 76 тис.153 грн.

Читайте також: Яку зарплату та вакансії пропонують на Львівщині

Премію у розмірі 9 тис. 187 грн.нарахували для заступника міського голови з питань міжнародної співпраці Сергія Кіраля. Його зарплата у листопаді становить 61 тис. 760 грн. Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк отримала 61 тис. 297 грн, а її премія – 34 тис. 986 грн.

Керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради Наталія Алєксєєва отримала зарплату у розмірі 54 тис. 188 грн. Премія – 24 тис. 139 грн. Заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Кулинич отримала 113 тис. 456 грн, преміювали її на 29 тис. 332 грн

Яку зарплату отримав Садовий і його заступники у вересні, читайте тут, у жовтні тут.

 ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!