У Львові говоритимуть про розвиток районів міста

2132 0
Як залучати громаду та бізнес до розвитку окремих районів Львова? Як активна громада може вплинути на облаштування свого району? Як окремому району стати соціо-культурним осередком Львова? Про це та інше говоритимуть 26 вересня під час зустрічі «Як повинні розвиватися райони Львова? Приклад Сихова», організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.
фото: alex-shutyuk.livejournal.com

фото: alex-shutyuk.livejournal.com

Коли?

26 вересня,11:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники районних адміністрацій,  представники активних громадських організацій, активні львів’яни, урбаністи, експерти з розвитку та представники ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  26  вересня о 11:00 на сайті.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831

Довідка

Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!