дискусійна платформа Чи стане легше: яких змін сподіватися львівському бізнесу?

Чи стане легше: яких змін сподіватися львівському бізнесу?

Які зміни у ДФС Львівщини спростять діяльність львівського бізнесу? Про це говоритимуть 7 липня  під час зустрічі, організованій  дискусійною платформою «Твоє місто Львів» та Комітетом Підприємців Львівщини.

Головні питання дискусії – детінізація економіки – актуальний стан у Львові, регуляторна політика ДФС та комунікація з підприємцями: що можна змінити?

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем.

Коли?

7 липня, 12:00

Серед учасників дискусії будуть: начальник ГУ ДФС у Львівській області, представники ДФС Львівщини, представники бізнесу, юристи.

Слідкувати за дискусійною розмовою можна наживо на  Tvoemisto.tv за посиланням http://tvoemisto.tv/on-line/. Також охочі можуть задавати свої питання до учасників заходу онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Контактна особа: Оксана Матійків, тел. 0677348028.

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Чи приберуть турнікети з львівської податкової?

Для того, щоб потрапити у кабінет працівника львівської податкової на вулиці Стрийській, 35 потрібно пройти спеціальний контроль – турнікети на першому поверсі. Наскільки виправданим є такі обмеження на шляху до податківця львів’яни з’ясовували 7 липня, на зустрічі «Чи стане легше: яких змін сподіватися львівському бізнесу?», організованою платформою «Твоє місто Львів».

У Львові підтримують ідею запровадити різний розмір мінімальних зарплат

Встановлення різного розміру мінімальної заробітної плати, залежно від рівня доходів підприємства може позитивно вплинути на проблему несплати податків, заборгування, або ж ухиляння, шляхом виплати «зарплат у конвертах». Про це під час зустрічі «Чи стане легше: яких змін сподіватися львівському бізнесу?», організованої 7 липня дискусійною платформою «Твоє місто Львів», зазначив Ігор Кондро, начальник ГУ ДФС у Львівській області.

Податок на нерухомість: чи штрафуватимуть львів’ян, які не отримали рахунки

До 28 серпня львів’яни мають заплатити податок на нерухомість. Тим, хто не встигне оплатити рахунки, нарахують штрафну санкцію у розмірі 10% від суми податку. Коли термін перевищить 30 днів – штраф становитиме 20%. Про це Tvoemisto.tv повідомив Володимир Коваль, начальник управління зі збору податків із фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області.

У львів

У Львові з 1 липня розпочався 60-денний відлік, упродовж яких львів’яни повинні сплатити податок на нерухомість за 2015 рік. Цей термін закінчується 28 серпня, а тим, хто не встигне оплатити рахунки, нарахують штрафну санкцію у розмірі 10% від суми податку. Коли термін перевищить 30 днів – штраф становитиме 20%.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!