дискусійна платформа Пасажир чи водій: як покращити сервіс таксі у Львові?

Пасажир чи водій: як покращити сервіс таксі у Львові?

Чому викликати таксі у Львові складно? Які основні проблеми існують серед компаній таксі у Львові та як оптимізувати їх роботу? Якими повинні бути контролюючі органи, які б змогли стабілізувати ситуацію з викликами таксі у Львові? Про це та інше говоритимуть 24 листопада під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії.

Коли?

24 листопада, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть власники та представники фірм таксі у Львові, експерти таксоринку, представники компаній Uklon та Uber, представники управління транспорту та управління туризму ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 24 листопада  о12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу). 

Чого хочуть львівські служби таксі в обмін на якісніші послуги

«Ознака таксі», підвищення вартості кілометра проїзду удвічі, сприяння поліції в ефективній роботі легальних стоянок таксі, приборкання Uber до умов чинного законодавства і робоча група в міськраді – побажання легальних таксоперевізників.

Uber може прийти до Львова через два місяці

Приблизно за два місяці у Львові може з’явитися Uber. Зараз компанія шукає водіїв.

Сьогодні у Львові говоритимуть про те, як покращити сервіс таксі. Де подивитись

24 листопада у Львові відбудеться дискусійна зустріч «Пасажир чи водій: як покращити сервіс таксі у Львові?», де будуть присутні представники фірм таксі у Львові та експерти таксоринку.

Власники фірм таксі назвали причини поганого сервісу у Львові

Представник служби перевезення таксі «1586» переконана, що навести лад із таксі у Львові можна за 1 місяць.

Для вирішення проблем таксі у Львові планують відновити робочу групу

Щоб покращити сервіс таксі у Львові, потрібно відновити робочу групу для обговорення цієї проблеми. Про це під час дискусії «Пасажир чи водій: як покращити сервіс таксі у Львові?» повідомила Галина Малець, начальник управління туризму ЛМР

У Львові говоритимуть про те, як покращити сервіс таксі у місті. Де подивитись

24 листопада у Львові відбудеться дискусійна зустріч «Пасажир чи водій: як покращити сервіс таксі у Львові?», де будуть присутні представники фірм таксі у Львові та експерти таксоринку.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!