Чому Львів опинився у Рейтингу міст на 9 місці: у Львові проведуть експертне обговорення

4571 0
Згідно з результатами дослідження соціологічної групи «Рейтинг», яке презентували у квітні цього року, Львів посів дев’яте місце серед обласних центрів. Раніше Львів посідав у цьому рейтингу третє місце. Які висновки із таких результатів слід зробити міській владі? Про це та інше говоритимуть 4 травня під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з Міжнародним республіканським інститутом в Україні (IRI).
фото: www.skyscrapercity.com

фото: www.skyscrapercity.com

Всеукраїнське муніципальне опитування проводив Міжнародний республіканський інститут. Всього опитали 19 200 осіб. Дані зібрали у 24 містах України (Київ та усі обласні центри; у Донецькій області – Маріуполь, у Луганській – Сєвєродонецьк) 20 січня - 12 лютого 2017 року за допомогою інтерв'ю вдома у респондентів. 

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники Міжнародного республіканського інституту в Україні (директор IRI в Україні Майкл Дракман, керівник програм IRI Тарас Бик), директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, представники ЛМР, соціологи, експертне та бізнес-середовища Львова, громадські організації, журналісти.

Коли?

4 травня, 12:00

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!