На Tvoemisto.tv стартувала трансляція розмови про збереження архітектури Львова

2981 0
Про те, як зберегти історичну архітектурну спадщину Львова та які механізми дозволять впливати на недобросовісних забудовників, говоритимуть нині, 18 квітня, на зустрічі, організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів». На Tvoemisto.tv уже триває трансляція дискусії наживо.
фото: bruchwiese.livejournal.com

фото: bruchwiese.livejournal.com

Під час дискусії говоритимуть про збереження пам’яток архітектури Львова, історичної спадщини міста, оновлення Львова, пошук діалогу для вирішення проблемних питань щодо незаконних будівель та нищення історичних пам’яток

Серед учасників заходу –  архітектори, представники управління охорони історичного середовища ЛМР, представники політичних партій ЛМР, активні мешканці Львова, громадські активісти та бізнесмени.

Слідкувати за дискусійною розмовою можна наживо на Tvoemisto.tvза посиланням tvoemisto.tv/on-line. Також охочі можуть задавати свої питання до учасників заходу онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Ця дискусійна зустріч відбувається у рамках Тижня охорони пам’яток, який триває з 17 по 23 квітня у Львові. Ознайомитись з програмою Тижня можна за посиланням.

У неділю, 17 квітня, уже відбувся перший захід ініційований Тижнем охорони пам’яток - відкрита конференція «Збереження спадщини та оновлення міста». Перед конференцією відбулась акція львів’ян проти незаконного будівництва у місті. Учасники акції вийшли на вулиці із плакатами «Рятуймо Львів від Чаплінського», «Набридла культура? Дайош руйнацію Львова».

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (EuropeanEndowmentforDemocracу).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!