У Львові говоритимуть про те, як зміниться центр міста. Де подивитись

4919 0
Як залучати громаду та бізнес до розвитку окремих районів Львова? Як активна громада може вплинути на облаштування свого району? Як окремому району стати соціо-культурним осередком Львова? Дискусійна платформа Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» продовжує цикл дискусій про те, як розвиватимуться райони Львова цього року, і розпочнемо з Галицького району.
Фото: Марія Стахів

Фото: Марія Стахів

Коли?

11 січня, 14:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: голова Галицького району Львова, урбаністи, управління охорони історичного середовища ЛМР,  Львівавтодор, управління транспорту ЛМР, депутати ЛМР, громадські активісти.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 14:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!