Завтра у Львові говоритимуть про захист водного середовища та безпеку питної води. Де подивитись

3485 0
Під час зустрічі 19 вересня, організованій медіа-хабом Tvoemisto.tv та ЛМКП «Львівводоканал», говоритимуть про захист водного середовища, безпеку питної води, промислову екологію, стан очисних споруд, вплив на довкілля, реформи в екологічному законодавстві загалом і залучення інвестицій у екологічні проекти зокрема.
Фото: paleopluscheese.com

Фото: paleopluscheese.com

Коли?

19 вересня, 17:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Директор Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, голова екологічної комісії ЛМР, директор ЛМКП Львівводоканал, депутати ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  19 вересня о 17:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: >tvoemisto.tv/debates/.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!