Екологічну ініціативу «Чисте місто» підтримав бізнес

1750 0
За кошти підприємців виготовили 500 контейнерів для роздільного збору сміття у міських школах.

Екологічну ініціативу «Чисте місто», яка з 2018 року реалізується у Львові, підтримала мережа АЗК ОККО. Компанія  допомогла виготовити 500 контейнерів для роздільного збору сміття у міських школах.

16 грудня перші контейнери з цієї партії уже передано спеціалізованій загальноосвітній школі №8 і ліцеєві «Просвіта». Упродовж наступних двох місяців, як розповів координатор проєкту «Чисте місто» Олег Котис, їх отримають ще приблизно 40 шкіл, деякі дошкільні заклади, бібліотеки, Центр дитячої та юнацької творчості Галичини.

Сортування передбачає встановлення окремих контейнерів для збору макулатури, використаного пластику і скла. Отримані від зданої сировини кошти школи зможуть використати на власні потреби.

За його словами, перші контейнери у школах Львова почали встановлювати ще з 2018 року, але з часом вони зношуються, а потреба у них з кожним роком зростає. «Тому ми надзвичайно цінуємо, що нашу ініціативу підтримують відповідальний бізнес, львівські навчальні заклади, міська влада», – сказав він.

Олег Котис повідомив, що встановлення контейнерів проєкт «Чисте місто» поєднує з просвітницькою роботою. Зокрема, проводяться екологічні тренінги, обмін досвідом, екскурсії на об’єкти, де збір вторсировини вже успішно працює.

За словами керівника департаменту корпоративних комунікацій мережі ОККО Ярослави Полякової, компанія ще з середини 2000-х років почала впроваджувати роздільний збір використаних матеріалів на своїх об’єктах – як на автозаправних станціях, так і в офісах, ресторанах, кафе. Сьогодні ця програма охоплює понад 400 АЗК й понад 10 офісних будівель. Крім того, на 5 автозаправних комплексах ОККО у Львові встановлено спеціальні контейнери, де макулатуру можуть залишати відвідувачі АЗК чи просто небайдужі громадяни. Вторсировина йде на переробку, а всі отримані кошти – на потреби дитячого реабілітаційного центру «Джерело».

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!