Львівські волонтери врятували рідкісного птаха

3559 0
Його передали до Київського зоопарку.
Фото: Домівка врятованих тварин

Фото: Домівка врятованих тварин

До працівників Домівки врятованих тварин звернулися люди, що знайшла на подвір'ї безсилого чорного лелеку. Волонтери почали його лікування та передали до Київського зоопарку. Про це повідомили на сторінці «Домівки врятованих тварин».

«Нещодавно небайдужі люди врятували рідкісного птаха - Чорного лелеку. Вони звернулися до нас по допомогу, і ми не змогли їм відмовити. Оглянувши лелеку ми почали його лікувати і вигодовувати. Під час лікування лелеки ми знайшли програму Київського зоопарку по збільшенню популяції чорних лелек в Україні. Зараз він перебуває у Київському зоопарку з іншими лелеками», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Львові прихистили єнота, якого врятували з фронту

Нагадаємо, що Домівка врятованих тварин, що на вул. Олекси Довбуша, 24, просить небайдужих львів’ян допомогти коштами. Підопічним Домівки потрібно створити запаси сіна та зерна на зиму. Долучитися до збору коштів можна у новині.

Довідка

Чорний лелека (Ciconia nigra L.) – птах родини лелекоподібних. За розмірами дещо менший від білого. Довжина тіла становить 95-100 см, розмах крил – 185-205 см, вага – близько 3 кг. Оперення у дорослого птаха переважно чорне з зеленим і пурпуровим металічним полиском. Птахи тримаються поодиноко або невеликими зграями. Гніздовий, перелітний птах. Оселяється переважно біля лісових озер чи лісових боліт.

Чорний лелека належить до видів, який охороняються актами на законодавчому рівні. Цей вид занесений у Додаток ІІ та Резолюції 6 (1998) Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі (Бернська конвенція), Додаток ІІ Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин (Боннська конвенція), додаток ІІ Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA), у Додаток ІІ Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES). В Україні вид занесений до Червоної книги України (2009) зі статусом «рідкісний». У Карпатах нараховують лише близько 200 таких птахів.

Наталія Вареник
Фото: Домівка врятованих тварин

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!