Нова квартира та житловий будинок. Що задекларував екскерівник ЛКП «Львівтеплоенерго»

2902 0
Валентин Вольський очолював ЛКП «Львівтеплоенерго» з 2021 до 2022 року, наразі ж він є заступником теперішнього керівника.

Колишній керівник ЛКП «Львівтеплоенерго», який очолював підприємство у 2021-2022 роках, подав свою декларацію за 2023 рік. Tvoemisto.tv переглянуло, які доходи чиновник отримав за підзвітний рік та яку власність набув. 

Доходи та грошові активи 

Сім’я Вольських за 2023 рік задекларувала 1 млн 669 тис. грн. За цей період чиновник мав зарплати з двох різних місць роботи – ЛКП «Львівтеплоенерго» (465 тис. грн) та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» (925 тис. грн). Останнє він очолював до рішення про ліквідацію підприємства. Що ж до грошових активів, то сумарно вони складали 1 млн 840 грн. Окрім того, Валентин Вольський є власником пакету акцій акціонерного товариства «Хмельницькгаз» на 630 тис грн. Додамо, що ця фірма входить до групи «ДФ» підсанкційного Дмитра Фірташа. 

Нові квартири та інша власність керівника комунального підприємства

У підзвітному 2023 році дружина Валентина Вольського Ірина отримала у власність квартиру у Львові на 44 м², вартість якої становила 974 тис. грн. За рік до того, у червні 2022, сам чиновник на половину з сином Нікітою Вольським, отримав житловий будинок на 202,4 м² у Хмельницькому, проте вартість на момент отримання не вказали. Окрім вказаної нерухомості, сім’я розпоряджається ще трьома квартирами, трьома земельними ділянками, гаражем, ще одним житловим будинком та недобудованим нежитловим приміщенням. 

Вольські користуються трьома транспортними засобами – автомобілем Toyota Venza 2010 року (310 тис. грн), причепом та гідроциклом Yamaha 2006 року, вартість якого, згідно з декларацією, 20 гривень. 

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv також розглядало декларацію відстороненого керівника ЛКП Львівводоканал Дмитра Ваньковича. Детальніше – за посиланням.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!