Нове авто за 2 млн та понад 19 млн гривень грошових активів. Декларація голови Мостиськ

58903 0
Міська голова Мостиськ Мирослава Пельц подала свою декларацію за 2023 рік.
Фото: Ukr.net

Фото: Ukr.net

Міська голова Мостиськ Мирослава Пельц подала свою декларацію за 2023 рік. Tvoemisto.tv проаналізувало, які доходи вона отримала та що придбала сім’я у підзвітному році. 

Доходи та грошові активи Пельців

У 2023 році сім’я Пельців задекларувала 4 млн 983 тис. грн доходів. З них заробітна плата міської голови Мостиськ – 827 тис. грн. Левова ж частка усіх доходів – дохід чоловіка від підприємницької Олександра Пельца 1 млн 876 тис. грн.

Чоловік міської голови, згідно з декларацією, є кінцевим бенефіціаром лише одного бізнесу – фермерського господарства «Юлія Плюс». Проте встановити активи та виручку підприємства не вдалось, адже, згідно з YouControl, вони не подавали фінансової звітності за останні роки. Однак в YouControl вказано, що Олександр Пельц має ще один вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. 

Що ж до грошових активів, то у 2023 році вони сягнули 19,1 млн грн. З них – 100 тис. євро та 332 тис. доларів. 

Рухоме та нерухоме майно Пельців

За підзвітний рік перелік нерухомості Пельців поповнився лише однією позицією – земельною ділянкою на 1097 м², яку Олександр Пельц орендував у Мостиської міськради (вартість ділянки на момент отримання права оренди становила 2,3 тис. грн). 

З старої нерухомості – чотири гаражі-машиномісця у Львові (кожне з яких обійшлось Мирославі Пельц у 257 тис. грн), дві земельні ділянки у Мостиськах (належать Олександру Пельцу, ціна не вказана), земельна ділянка у Соколях на 20 тис. м² та Мостиськах на тисячу м² (належать Мирославі Пельц, ціна не вказана). Окрім того, чоловік з сім’ї належать приватний житловий будинок та автомийка у Мостиськах. 

Натомість з сімейним автопарком зміни дещо суттєвіші – Пельци продали Mercedes -Benz GLE 300D 2019 року, який придбали у 2020 році за 2 млн 3 тис. грн. Проте продати автівку чотирирічної давності вдалось вже навіть дорожче – за 2 млн 200 тис. грн. 

Вже за тиждень після продажу попереднього авто міська голова Мостиськ придбала BMW X5 2019 року за 2 млн 22 тис. грн. 

Читайте також: Що задекларували міські голови найбільших міст Львівщини

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv також розглядало декларацію мера Львова Андрія Садового за 2023 рік. Детальніше за посиланням.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!