Чи почуваються учні безпечно в школах Львова. Результати дослідження

880 0
Участь в дослідженні взяли 2000 учнів.
фото умовне

фото умовне

У Львівській громаді провели дослідження «Школа, безпечна для дитини». У ньому взяли участь 2000 учнів. У результаті виявили, що близько третини (36%) учнів почуваються спокійно в школі більшість часу. 7% опитаних дітей вказали, що постійно відчувають тривогу під час навчального процесу. Про це стало відомо з результатів дослідження.

68% опитаних учнів Львова зазначили, що доброзичливі стосунки із вчителями та однокласниками, відсутність булінгу і наявність друзів найбільше впливають на почуття безпеки у школі.

61% учнів мають безпечного дорослого у школі. Класний керівник має найбільшу довіру в учнів у вирішенні проблем. У випадку, якщо учень стане жертвою побиття чи цькування з боку інших, 69% опитаних звернуться до класного керівника. 21% опитаних дітей зазначили, що найбільше відчувають тривогу в кабінеті директора.

Читайте також: Третина шкіл Львівщини може перейти на дистанційне навчання. У чому причина

59% учнів вважають, що спеціально підготовлений вчитель з питань безпеки буде більш корисним для спокою в школі, ніж поліцейський.

Найбільш спокійними середовищами школи для опитаних учнів стали класи та подвірʼя. Лише 2% та 4% учнів відзначили, що відчувають тривогу, перебуваючи там.

Зазаначимо, збір даних проводили за допомогою анкетування у 40 випадково відібраних школах у період з 22 квітня по 10 травня 2024 року. Учнів відбирали також випадковим чином. 

Нагадаємо, представники Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції нагородили 49 навчальних закладів Львова, які взяли участь у загальнонаціональному проєкті «Прозора школа». Школа №91, що на вул. Варшавська, 58, була найактивнішим учасником, отримала звання Хабу доброчесності та стала ментором для інших шкіл, які долучитимуться до проєкту в майбутньому. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 
 
 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!