Коли у школярів Львова розпочнуться літні канікули

5704 0
Заклади освіти самостійно встановлюють дату завершення занять.
фото умовне

фото умовне

Під час воєнного стану тривалість навчального року в Україні встановлює Кабінет Міністрів України. Він визначив, що 2023/2024 навчальний рік триває до 28 червня 2024 року. Проте заклади освіти самостійно встановлюють дату завершення занять. Як Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі ЛМР, точний графік виходу на канікули усіх шкіл наразі невідомий, проте традиційно канікули розпочинаються на початку червня.

Tvoemisto.tv дізналось у директорів львівських шкіл, коли у їхньому навчальному закладі завершується навчальний процес. До прикладу, у ліцеї міжнародних відносин ім. Василя Стуса канікули розпочнуться з 31 травня, а в школі №65 – 7 червня.

Додамо, що у Києві школярі сидітимуть за партами до кінця травня.

Читайте також: Третина шкіл Львівщини може перейти на дистанційне навчання. У чому причина

Нагадаємо, щоб визначити дату завершення освітнього процесу та форми його організації влітку, педагогічні ради й керівники шкіл мають зважати на те, наскільки навчання в умовах війни вплинуло на учнів, чи є в них освітні втрати та які активності будуть найбільш дієвими для їхнього подолання. У червні школи можуть продовжити стандартний освітній процес, проводити додаткові заняття, консультації, екскурсії тощо. 

Зазначимо, сумарна кількість календарних днів канікул протягом навчального року має становити не менш як 30.

Юлія Кметик

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!