Ветеран зі Львова відкрив реабілітаційний кабінет і допомагатиме військовим

953 0
Олег Заяць недавно звільнився зі служби.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Ветеран зі Львова започаткував власний бізнес, яким допомагатиме захисникам та членам їхніх родин. Олег Заяць звільнився зі служби нещодавно та відкрив у місті реабілітаційний кабінет «Простір здоровʼя». Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Ветеран каже, що на фронті в його обовʼязки входила медична підтримка військових, тож він розуміє, наскільки їм потрібна реабілітація вдома.

«Я дуже добре бачив, що поруч із суто військовою специфікою, такою, як різні поранення, акубаротравми (контузії), дуже поширеними були травми чи пошкодження хребта, спини, опорно-рухового апарату. Це пов’язано з надскладними умовами, в яких наші хлопці та дівчата несуть службу. Вони завжди мусять носити важкі бронежилети, перебувати в окопах. Все це призводить до того, що дуже багато військових мають проблеми зі спиною», – розповів Олег Заяць.

Тож звільнившись зі служби, чоловік вирішив надавати допомогу у тилу, адже може проводити реабілітацію професійно.

Реабілітаційний кабінет працює у центрі міста, на вул. Дорошенка, 35. Тут надають послуги як військовослужбовцям, так і цивільним пацієнтам з лікувального масажу, голкотерапії, мануальної терапії, реабілітації опорно-рухового апарату та краніосакральної терапії. 

Читайте також: Можна мати протез, але не мати куди вийти. Що з роботою для ветеранів

Олег Заяць зазначає, що за допомогою голкотерапії за методом «суха голка» пацієнти можуть усунути гострий та хронічний біль в м'язах, а також пришвидшити загоєння при травмах опорно-рухового апарату.

«Захисники завжди можуть звернутись до нашого реабілітаційного кабінету та отримати увагу, розуміння та фахову медичну допомогу.  Крім цього вважаю, що це дуже хороший інструмент соціалізації ветеранів. Адже дуже багато з тих, хто повернувся з війни, потребує підтримки від держави. А найкращий шлях повернутись до цивільного життя – це допомагати іншим ветеранам», – каже підприємець-ветеран.

Додамо, крім власних інвестицій, чоловік отримав бізнес-ваучер на 250 тисяч гривень у межах програми підтримки ветеранів Львівської міської ради.

У вересні Львівська міська рада підтримала перші 6 бізнес-проєктів ветеранів та їх дружин чи чоловіків.

Бізнес-ваучер може бути використаний на:

  • придбання обладнання, сировини, матеріалів, комплектуючих;

  • оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту;

  • закупівлю ліцензійного програмного забезпечення;

  • навчання та консультації з питань започаткування та ведення бізнесу.

Більше про ваучерну допомогу малим та середнім підприємцям можна дізнатися за посиланням.

Тетяна Дзяма

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!